Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 22 marca 2017
  • wyświetleń: 439

[Iskra Pszczyna] II zespół: Wreszcie na murawie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Wielkimi krokami zbliża się ligowa wiosna. W niedzielne przedpołudnie rezerwy Iskry zagrały sparingową potyczkę ze Zgodą Malec.

II zespół: LKS Zgoda Malec - Iskra 19.03.2017
fot. Andzejek


Gospodarze w ligowej tabeli zajmują taką samą pozycję jak Iskra II, z tą tylko różnica, że jest to oświęcimska A klasa.

Pierwsza odsłona mecz rozgrywanego na naturalnym boisku w Malcu nie była wielkim widowiskiem. Sporo było niedokładności i chaotycznej gry. Atut własnego boiska wykorzystali gracze Zgody, którzy w 24 minucie objęli prowadzenie po akcji z prawej strony i uderzeniu głową.

Iskra najlepszą sytuację miała w 35 minucie, kiedy to Wojciech Pośpiech w sytuacji sam na sam minął bramkarza, ale uderzenie na pusta już bramkę zatrzymało się na slupku.

Gol wyrównujący padł dopiero po przerwie. W 48 minucie gry kiedy to Kamil Pustelnik dobił uderzenie Kamila Komrausa. Dwie minuty później po uderzeniu z rzutu wolnego gospodarze ostemplowali tylko poprzeczkę, ale w 55 minucie gry po rzucie rożnym ponownie byli na prowadzeniu.

Po godzinie gry wreszcie zaczęły funkcjonować pszczyńskie skrzydła. W 59 minucie gry po akcji Cempura z lewej strony boiska wyrównał Borek, a w 72 minucie po dograniu z prawej strony prowadzenie Iskrze dał Komraus.

W dwóch kolejnych sytuacjach gracze z Iskry mieli rozstrzygnąć losy meczu, ale nie wykorzystali 100% sytuacji przegrywając dwukrotnie pojedynek z bramkarzem gospodarzy.

Niefrasobliwość pszczynian w ataku szybko wykorzystali gracze Zgody, którzy w 120 sekund odrobili straty z nawiązką.

Iskra grała jednak do końca i w ostatniej akcji meczu do wyrównania doprowadził Kamil Pustelnik.

II zespół: LKS Zgoda Malec - MKS Iskra II Pszczyna 19.03.2017 · fot. Andzejek


LKS Zgoda Malec - MKS Iskra II Pszczyna 4:4 (1:0)
bramki: 1:0 (24.), 1:1 Kamil Pistelnik (48.), 2:1 (55.), 2:2 Jakub Borek (59.), 2:3 Kamil Komraus (72.), 3:3 (77.), 4:3 (79.), 4:4 Kamil Pustelnik (90.)

MKS Iskra II Pszczyna zagrał w składzie:
Przemysław Niesyto (46. Radosław Rakowski), Tomasz Cempura, Jarosław Piech, Michał Żupa, Fabian Pustelnik (65. Jacek Rabaszowski), Radosław Operchalski (46. Bartosz Pisarek), Wojciech Pośpiech (46. Jakub Borek), Michał Wiera (46. Kamil Pustelnik), Kamil Komraus, Mateusz Dragon (65. Michał Wiera), Radosław Rakowski (46. Łukasz Mąka)

Andzejek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.