pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 1 lipca 2005
  • wyświetleń: 2080

III Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Podsta

Już w sobotę (2 lipca) o godzinie 10:00 na stadionie LKS „ZNICZ” w Jankowicach zostanie rozegrany III Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Podstarzyńca. Impreza ta organizowana jest przez Pszczyńskie Stowarzyszenie Sportowe „PODSTARZYNIEC” we współpracy z MORiS-em Pszczyna oraz LKS „ZNICZ” Jankowice.

W tegorocznych zmaganiach zagra 10 amatorskich ekip z terenu Pszczyny i okolic. Do udziału zaproszono także drużynę Zorza Tychy. Mecze rozgrywane będą na dwóch boiskach. Na boisku może przebywać w jednej drużynie po siedmiu zawodników wraz z bramkarzem. Czas trwania jednej potyczki to 20 minut (bez zmian stron).

W poprzednich latach triumfatorami tego turnieju byli: EL-RA Łąka (2003) oraz Rozwój Jankowice (2004). Oba te zespoły w finale pokonywały niekwestionowanego lidera wśród amatorskich drużyn piłkarskich, czyli Instalbud. Czy w tym roku zawodnicy tej drużyny zwyciężą wreszcie w turnieju o Puchar Podstarzyńca. O tym przekonamy się już w sobotnie popołudnie.

Organizatorzy turnieju przygotowali także atrakcje dla kibiców, którzy zjawia się w sobotę na stadionie LKS „ZNICZ”. Będą oni mogli wziąć udział w konkursie strzałów z połowy boiska. Na zwycięzcę tej konkurencji czeka piłka.

Warto także być na obiekcie w Jankowicach dzień później. W tym dniu odbędzie się turniej „Dzikich drużyn”. W tych zawodach mogą wziąć udział zawodnicy urodzeni w i po 1990 roku. Organizatorzy przyjmują jeszcze zapisy do tego turnieju. Można się zgłaszać bezpośrednio do klubu w Jankowicach lub pod numerem telefonu 600451616. Dla najlepszych ekip przewidywane są puchary i inne nagrody.

Radosław Jeleń

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.