Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 27 marca 2017
  • wyświetleń: 664

[Iskra Pszczyna] Orliki: Potwierdzili klase

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

W rytmie meczowym cały czas jest ekipa Orlików z rocznika 2006, która regularnie rozgrywa pojedynki sparingowe przed rundą wiosenną. W sobotę w Pszczynie gościła drużyna z Jastrzębia.

Orliki: Iskra - Siódemka Tych 29.10.2016
fot. Andzejek


Komentarz trenera Ryszarda Tomanka:
"W sobotę na Orliku w Pszczynie gościliśmy zespól MOSiR Jastrzębie. Poznaliśmy tę drużynę przed miesiącem, kiedy to wzięliśmy udział w turnieju halowym zorganizowanym przez ten klub. Byliśmy pod wrażeniem ich gry, bo dali imponujący pokaz piłki halowej. Wówczas nie daliśmy rady dotrzymać im kroku, ale nie traciliśmy wiary, że w meczu na orliku pójdzie nam lepiej. No i poszło. Sobotni mecz był emocjonujący i stał na bardzo dobrym poziomie. Wiele akcji z obu stron zasługiwało na uznanie. Przeciwnik potwierdził swoją klasę, a my potwierdziliśmy swoją. My trochę bardziej potwierdziliśmy i wygraliśmy 5-4. Gratulacje dla obu drużyn."

MKS Iskra Pszczyna - SP MOSiR Jastrzebie-Zdrój 5:4
Bramki: Miłosz Szydłowski-2, Karol Psik, Janek Przybyło, Fabian Bała po 1

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Igor Bała, Karol Stieber, Robert Prządka, Szymek Muras, Hubert Pietruszka, Karol Psik, Radek Kloc, Miłosz Szydłowski, Maksymilian Kurczyk, Bartek Januszewski, Filip Dembecki, Janek Przybyło, Mikołaj Łuszcz, Fabian Bała.

Ryszard Tomanek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.