Sport
- 14 marca 2017
- wyświetleń: 2298
PALP: zaczynamy od pucharu
Rundę wiosenną Pszczyńskiej Amatorskiej Ligi Piłkarskiej rozpoczniemy Pucharem Ligi. Pary zostały rozlosowane, a pierwsze spotkania już w najbliższą niedzielę 19 marca.
Do udziału w rozgrywkach o Puchar Ligi zgłosiły się 22 zespoły. Dzisiaj poznaliśmy pary w jakich drużyny rywalizować będą o awans do kolejnej rundy. Wszystkich chętnych zapraszamy do obejrzenia filmu z losowania, który dostępny jest na naszym facebookowym profilu.
Szczegółowy terminarz znajdziecie TUTAJ
Szczegółowy terminarz znajdziecie TUTAJ
POSiR
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj
20 czerwcaFestiwal Siatkówki "Rodzinne granie na Orliku" w Pszczynie!
4 lipcaSzykujcie rakietki i dobrą energię, bo nadciąga Wakacyjny Turniej Pickleballu!
Gorący temat[ZDJĘCIA] Mały ninja - tor sprawnościowy w Pszczynie dla dzieci w wieku 3-12 lat
Z Orlika na Stadion - ruszyły zapisy do III edycji turnieju!
[ZDJĘCIA] 13. edycja Nordic Walking wokół Zbiornika Łąckiego!
Gorący tematW Pszczynie powstał pierwszy w Polsce uczniowski klub pickleballowy! Trwa nabór!
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.







