Sport
- 10 marca 2017
- wyświetleń: 6278
Zuzanna Famulok Wicemistrzynią Polski w pływaniu
W zakończonych w niedzielę Zimowych Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Pływaniu, mieszkanka naszego powiatu, Zuzanna Famulok zdobyła srebrny medal i tytuł Wicemistrzyni Polski
Podczas zawodów, które odbywały się w Lublinie Zuzia Famulok zajęła drugie miejsce i wywalczyła tytuł Wicemistrzyni Polski w konkurencji 100 m stylem zmiennym kobiet. Uzyskała czas 1:06,44, ustępując o 0,23 s Alicji Wojtkowiak.
Zuzanna reprezentuje klub Aquatica Pawłowice, a jej trenerem jest Marek Biernat.

Zobacz także
Klub Aquatica będzie prowadził klasy mistrzostwa sportowego w zakresie pływania
[FOTO] Żeglarskie emocje na jeziorze. Regaty otwarcia sezonu za nami
Zuzanna Famulok najlepszą pływaczką Mistrzostw Polski w Olsztynie!
6 lipcaWakacje pod żaglami w Łące - letnia oferta dla dzieci i młodzieży
[WIDEO] Wystartował sezon w Ośrodku Sportów Wodnych w Łące
Kolejne minimum do Paryża Zuzanny Famulok
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.










