Sport
- 6 marca 2017
- wyświetleń: 3715
Zawodnicy UKS Budo Pawłowice na podium Ogólnopolskiej Ligi
W sobotę, 25 lutego w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Katowicach odbyła się Ogólnopolska Liga Dzieci i Młodzieży Ju-Jitsu Sportowego Fighting, Ne Waza, na której nasi zawodnicy odnieśli sukcesy.
Ju-Jitsu cieszy się coraz większym zainteresowaniem co ma swoje przełożenie na Ligę Dzieci i Młodzieży, gdzie z każdym turniejem przybywa zawodników. Na zawodach wystartowało 360 zawodników z 28 klubów. Po raz pierwszy wystartowała również drużyna z Ostrawy.
Zawodnicy z UKS Budo Pawłowice zajęli następujące miejsca:
W konkurencji walk Ne Waza juniorów:
- Patrycja Mach - III miejsce w kategorii wagowej 57 kg
- Marcin Wywioł - III miejsce w kategorii wagowej 60 kg
- Miłosz Janecki - II miejsce w kategorii wagowej 55 kg
W konkurencji walk Fighting juniorów młodszych - kadetów:
- Daniel Krawiec - IV miejsce w kategorii wagowej 66 kg
- Jerzy Ficek - I miejsce w kategorii wagowej 55 kg
- Piotr Józefiak - IV miejsce w kategorii wagowej 45 kg
- Norbert Walus - I miejsce w kategorii wagowej 37 kg
- Artur Mach - III miejsce w kategorii wagowej 50 kg
Zawody odbyły się pod patronatem Polskiego Związku Ju - Jitsu i Śląskiego Związku Ju - Jitsu. Zawodników UKS Budo Pawłowice przygotował Trener sportu ju-jitsu Leszek Kremiec 7 DAN.
Zobacz także
Mistrzostwa Świata w sztukach walki: wśród zawodników z 30 krajów medaliści z Ćwiklic i Frydku!
[ZDJĘCIA] Mistrzostwa Śląska w Karate Tradycyjnym w Goczałkowicach
[ZDJĘCIA] Oliwier Janosz odnosi wielkie sukcesy w brazylijskim Ju-Jitsu!
Wojciech Przemyk w swoim debiucie w MMA zdobył złoty medal!
Mistrzostwa Śląska w karate kyokushin: sukces klubu z Jankowic
Zajęcia na strzelnicy wirtualnej z KST Diablak - relacja z 5 i 12 czerwca
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.








