pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 27 lutego 2017
  • wyświetleń: 871

Gimnazjalistki z "Jedynki" wygrywają w powiecie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Uczennice Publicznego Gimnazjum nr 1 w Pszczynie zwyciężyły w Mistrzostwach Powiatu Pszczyńskiego w Siatkówce Dziewcząt rozgrywanych w ramach współzawodnictwa sportowego szkół gimnazjalnych w roku szkolnym 2016/2017.

Turniej rozgrywany był w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie, a wystąpiło w nich w sumie pięć drużyn. Oprócz PG 1 Pszczyna, które okazało się najlepsze w etapie miejskim, również: Gimnazjum Kobiór, Gimnazjum Kryry, Gimnazjum nr 1 Wola i Gimnazjum Pawłowice. Pszczynianki prowadzone przez trenerki: Joannę Pyrek i Joannę Wrzeszcz okazały się bezkonkurencyjne. Wygrały wszystkie spotkania po 2:0 i pewnie sięgnęły po mistrzostwo. Tym samym gimnazjalistki z pszczyńskiej "Jedynki" uzyskały przepustkę do finału etapu rejonowego. W nim PG 1 zagra z mistrzem powiatu cieszyńskiego.

Reprezentacja Publicznego Gimnazjum nr 1 z Pszczyny była oparta na zawodniczkach klas "siatkarskich" prowadzonych we współpracy z Powiatowym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Pszczynie.

Współzawodnictwo Sportowe Szkół Gimnazjalnych
Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Siatkówce Dziewcząt, hala POSiR w Pszczynie, 22 lutego 2017 roku
Klasyfikacja:
1. Publiczne Gimnazjum nr 1 Pszczyna, 2. Gimnazjum nr 1 Wola, 3. Publiczne Gimnazjum nr 1 Pawłowice, 4. Gimnazjum Kryry, 5. Gimnazjum Kobiór.

Gimnazjalistki z "Jedynki" wygrywają w powiecie · fot. POSiR Pszczyna

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj