pless.pl

Reklama

Sport

  • 20 lutego 2017
  • 19 marca 2017
  • wyświetleń: 7718

Żubrowisko 2017 - przyjmowanie zgłoszeń do poniedziałku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj

Za nami:

W poniedziałek, 20 lutego ruszyły zgłoszenia do Przeglądu Amatorskich Zespołów Muzycznych "Żubrowisko". W tym roku swoje propozycje mogą wysyłać kapele z całego kraju!

Żubrowisko 2017 zgłoszenia
Wszystkie zespoły chcące wziąć udział w przeglądzie będą mogły wysyłać swoje zgłoszenia od 20 lutego do 20 marca. · fot. Powiat


- Żubrowisko to już marka. Świadczy o tym nie tylko ilość zgłoszeń i pytań, jakie otrzymujemy od zespołów, ale także ogromna widownia, jaką co roku gromadzi festiwal. Chcemy, żeby każda edycja była wyjątkowa i czymś zaskakiwała. W tym roku festiwal jest nie tylko dwudniowy, ale możliwość wysyłania swoich zgłoszeń mają także zespoły spoza województwa śląskiego. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak poradzą sobie nasi lokalni muzycy. Do tej pory prezentowali bardzo wysoki poziom, czego najlepszym przykładem są zespoły Dream Atlas czy Dimension - mówi pszczyński starosta, Paweł Sadza.

Wszystkie zespoły chcące wziąć udział w przeglądzie będą mogły wysyłać swoje zgłoszenia od 20 lutego do 20 marca. Pierwszeństwo mają kapele grające muzykę rock, punk, metal, pop, reggae, funky, blues czy grunge. Ostatecznie zakwalifikowanych zostanie siedem zespołów.

Przypomnijmy, że kapele powalczą o zwycięstwo podczas pierwszego dnia festiwalu, który odbędzie się w ramach tegorocznego Motoserca, 29 kwietnia. Tego dnia muzycy z zakwalifikowanych zespołów będą też mogli wziąć udział w warsztatach z wokalu, perkusji i gitary prowadzonych przez profesjonalnych muzyków. O tym, kto zwycięży w zmaganiach zdecyduje jury.

Dla laureatów, jak zwykle przewidziano atrakcyjne nagrody. Zespół, który zdobędzie pierwsze miejsce zgarnie 2500 zł. Z kolei zdobywcy drugiego miejsca otrzymają 2000zł. Muzycy będą także mogli powalczyć o nagrodę publiczności w wysokości 1000zł. Dodatkowym wyróżnieniem dla zwycięskiego zespołu będzie możliwość wystąpienia jako support przed gwiazdą koncertu finałowego, który odbędzie się 24 czerwca w Ośrodku Sportów Wodnych w Łące. Przed kim? Dowiecie się niebawem.

Zgłoszenia należy wysyłać do Wydziału Promocji i Integracji Europejskiej pszczyńskiego starostwa (wypełniony formularz zgłoszeniowy dostępny poniżej oraz "demo" należy przesłać na adres mailowy promocja@powiat.pszczyna.pl lub pocztowy: Starostwo Powiatowe, Wydział Promocji i Integracji Europejskiej, 43-200 Pszczyna, ul. 3 Maja 10).

Do pobrania:

new / pless.pl
źródło: Powiat

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Ośrodek Sportów Wodnych w Łące

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj