pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 15 lutego 2017
  • wyświetleń: 1933

LKS Studzienice najlepszy w XV Turnieju o Puchar Burmistrza Pszczyny

W dniu 12 lutego rozegrany został XV Halowy Turniej Pszczyńskich Drużyn Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Pszczyny. Turniej wygrali piłkarze LKS Studzienice, którzy w finale zmierzyli się z drużyną z Jankowic.

XV Halowy Turniej Pszczyńskich Drużyn Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Pszczyny - 12.02.2017 · fot. UM Pszczyna


Do udziału zgłosiło się dziewięć zespołów. Mecze eliminacyjne pozwoliły wyłonić cztery najlepsze drużyny, które awansowały do półfinałów. W pierwszym półfinałowym pojedynku zmierzyła się Wisła Wielka ze Zniczem Jankowice. Mecz zakończył się rzutami karnymi. Lepsi okazali się piłkarze z Jankowic, którzy spotkanie wygrali 3-2. W drugim półfinale Studzienice pokonały drużynę z Wisły Małej 3-1.

W meczu finałowym padła tylko jedna bramka. To kolejny mecz, w którym górą byli piłkarze LKS Studzienice. Drugie miejsce przypadło Zniczowi, natomiast na trzecim stopniu podium stanęli piłkarze z Wisły Wielkiej. Ten pojedynek również zakończył się rzutami karnymi (4-3)

Z uczestnikami turnieju spotkał się burmistrz Pszczyny Dariusz Skrobol, który najlepszym drużynom wręczył pamiątkowe puchary.

new / pless.pl, źródło: UM Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.