• 12 lutego 2017
  • wyświetleń: 1297

[Iskra Pszczyna] Trampkarze: Na szóstkę z Mikołowem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj

W niedziele zawodnicy z rocznika 2003 rozegrali mecz sparingowy z drużyną AKS Mikołów. Mecz zakończył się wynikiem 6:0, ale przy lepszej skuteczności wynik mógł być znacznie wyższy.

Trampkarze: Iskra - AKS Mikołów 12.02.2017

Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
"Drużyna wypełniła założenia nakreślone przeze mnie oraz przez trenera Mateusza Bałucha i od pierwszych minut mieliśmy dużą przewagę, jednak brakowało nam skuteczności. Po pierwszej części spotkania prowadziliśmy 1:0 po bramce Marcela Nycza. W drugiej połowie nasza skuteczność zdecydowanie się poprawiła. Druga bramka w tym spotkaniu padła po rajdzie Maćka Nowaka.
Kolejne bramki padały po bezpośrednim strzale z rogu Kacpra Gołki, sytuacji sam na sam Marcela Nycza, fantastycznym strzale w okienko Michała Klima oraz po bardzo ciekawym i kreatywnym rzucie wolnym zakończonym strzałem Jakuba Śledziony."

Trampkarze: MKS Iskra Pszczyna - AKS Mikołów 12.02.2017 · fot. Andzejek

MKS Iskra Pszczyna - AKS Mikołów 6:0 (1:0)
Bramki: Marcel Nycz 3x, Kacper Gołka, Michał Klim, Kacper Śledziona

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Paweł Mura, Maciej Nowak, Michał Klim, Paweł Stebel, Karol Biegier, Kacper Gołka, Konrad Biegier, Marcel Nycz, Kamil Mikołajczyk, Adam Góralczyk, Jakub Śledziona, Wojciech Szpek

Raku, źródło: MKS Iskra Pszczyna