pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 6 lutego 2017
  • wyświetleń: 1412

[Iskra Pszczyna] II zespół: To dopiero początek

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Po dwóch tygodniach ciężkich treningów przyszła pora na pierwszą grę kontrolną. W niedzielne południe na boisko Piast w Pszczynie wybiegły A-klasowe drużyny Iskry II oraz Sokoła.

II zespół: Iskra - LKS Sokół Wola 05.02.2017
fot. Andzejek


Mistrz jesieni z Woli rozpoczął od mocnego uderzenia. Już pierwszy strzał zakończył się golem, kiedy to na bramkę zamieniony został rzut wolny z szesnastego metra. Taki obrót meczu nie załamał jednak młodej drużyny Iskry. Kolejne minuty były bardzo wyrównane. Swoje okazje mieli zarówno jedni jak i drudzy. Dla Iskry najlepszą okazję zmarnował Kamil Komraus, który w sytuacji sam na sam uderzył wprost w bramkarza. Niemoc strzelecką obu ekip przełamał dopiero w 43 minucie gry Tomasz Cempura, który wykorzystał dobre prostopadłe podanie Kamila Pustelnika i z 5 metrów skierował piłkę do siatki.

Druga odsłona rozpoczęła się zupełnie inaczej niż pierwsza. Już 180 sekund po wznowieniu gry w polu karnym powalony został Wojciech Pośpiech, a jedenastkę na bramkę zamienił Kamil Komraus. Gol ten dodał jeszcze więcej animuszu w poczynaniach pszczynian, którzy na tle wyżej notowanego rywala prezentowali się na boisku bardzo korzystnie. Sokół próbował odrabiać straty, ale dobrze w defensywie spisywali się gospodarze. W końcówce spotkania w polu karnym sfaulowany został Pisarek i sam poszkodowany uderzeniem w środek bramki ustalił wynik spotkania.

II zespół: MKS Iskra II Pszczyna - LKS Sokół Wola 05.02.2017 · fot. Andzejek


MKS Iskra II Pszczyna - LKS Sokół Wola 3:1 (1:1)
bramki: 0:1 (4.), 1:1 Tomasz Cempura (43.), 2:1 Kamil Komraus (48. - rzut karny), 3:1 Bartosz Pisarek (86. - rzut karny)

MKS Iskra II Pszczyna zagrał w składzie:
Przemysław Niesyto, Tomasz Cempura (75. Piotr Ogorzały), Michał Żupa (46. Jacek Rabaszowski), Piotr Noga (72. Michał Żupa), Mateusz Włodarczak (15. Fabian Pustelnik), Kamil Komraus (72. Mateusz Dragon), Wojciech Pośpiech (57. Bartosz Pisarek), Mateusz Dragon (57. Radosław Operchalski), Kamil Pustelnik (46. Mateusz Włodarczak), Radosław Operchalski (31. Michał Wiera), Radosław Rakowski (59. Daniel Gryman).

Kolejny mecz rezerwy zagrają w niedzielę w Tychach, a rywalem będzie zespół JUWe.

Andzejek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj