pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 22 stycznia 2017
  • wyświetleń: 1355

[Iskra Pszczyna] IV liga: Jest nad czym pracować

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj

Po dwóch tygodniach pracy na treningach pszczynianie rozegrali pierwszy z zaplanowanych zimowych sparingów. Do Pszczyny przyjechał wicelider I grupy IV ligi Warta Zawiercie i pokazał pszczyńskim zawodnikom nad czym muszą jeszcze popracować w nadchodzących tygodniach.

Do pierwszego test meczu Iskra podeszła już bez Bartosza Wojtkowa, który przeszedł do trzecioligowej Unii Turza Śląska. Na boisku zameldował się zaś najlepszy strzelec trzecioligowego Pniówka Pawłowice Marcin Sobczak, który wiosną ma strzelać gole dla pszczynian.

Do składu Iskry powrócili kontuzjowani jesienią Grabczyński oraz Prusek, a z wypożyczenia z Rozwoju Katowice Łukasz Mąka. Niestety kontuzje z udziału w pierwszym tej zimy meczu wykluczyły podstawowych graczy bloku defensywnego Biedrzyckiego, Gołka oraz Zjawińskiego.

Trenerzy wciąż rozglądają się także za wzmocnieniami zarówno do pola jak i do bramki.

W meczu z Wartą gole strzelali tylko goście, ale były to bramki po błędach pszczynian. Co do samej gry Iskry wiele wciąż jest do poprawki. Były oczywiście niezłe momenty, ale było ich jeszcze zbyt mało Z czasem jednak powinno być lepiej.

IV liga: MKS Iskra Pszczyna - KP Warta Zawiercie 21.01.2017 · fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna - KP Warta Zawiercie 0:4 (0:2)
bramki: 0:1 (20.), 0:2 (33.), 0:3 (68.), 0:4 (85.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Testowany bramkarz 1 (46. Testowany bramkarz 2), Damian Kraus, Bartłomiej Grabczyński, Mateusz Wowra, Tomasz Ryguła (78. Testowany), Michał Prusek, (46. Artur Miły, 65. Jakub Borek, 85. Daniel Gryman), Michał Grajcarek (46. Łukasz Mąka), Adam Maślorz, Kamil Gorzała, Tomasz Zawadzki (65. Michał Prusek), Marcin Sobczak.

Kolejny sprawdzian pszczynian w sobotę 28 stycznia kiedy do Pszczyny przyjadą rezerwy Podbeskidzia.

Andzejek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Seniorzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj