pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 3 stycznia 2017
  • wyświetleń: 1414

Czas na kabaret

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Kabaret Paranienormalni oraz Idea ART serdecznie zapraszają na program PIERWIASTEK Z TRZECH pełen postaci i tematów niespotykanych dotąd na scenie kabaretowej.

PIERWIASTEK Z TRZECH to program pełen postaci i tematów niespotykanych dotąd na scenie kabaretowej. Żaden z tematów poruszających opinię publiczną nie umknie uwadze Paranienormalnych. Relacje międzyludzkie, sport i zdrowy tryb życia, polska służba zdrowia, ucieczka z więzienia - to wszystko zostanie przez nich przedstawione w niezwykłym paranienormalnym świetle. Na najwierniejszych fanów czekają za to nowe perypetie znanych postaci, dzięki którym Paranienormalni stali się tak popularni i lubiani. Mariola, Balcerzak i Kryspin napiszą kolejne rozdziały swoich absurdalnych historii.

Występ odbędzie się 3 lutego 2017 r. o godz. 18:00
w Hali Sportowej POSiR przy ul. Zamenhofa 5a w Pszczynie.

Czas trwania programu to prawie 2 godziny. Cena biletów: 60 - 80 zł
Indywidualnie bilety można nabyć w Pszczyńskim Centrum Kultury ul. Piastowska 1 oraz na stronach internetowych: www.kabaretowebilety.pl lub www.biletynakabarety.pl
Zamówienia zbiorowe przyjmowane są pod nr tel.: 519 770 303
Bilety wraz z fakturą dostarczane są na miejsce pod wskazany adres, płatność za faktury do uzgodnienia. Ilość miejsc ograniczona.

źródło: POSiR Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj