pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 30 grudnia 2016
  • wyświetleń: 798

[Iskra Pszczyna] Maluchy: Świąteczne granie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

W okresie miedzyświątecznym najmłodi zawodnicy mieli okazję spędzić aktywnie czas. Dzięki uprzejmości Dyrekcji Powiatowego Ośrodka Sportu I Rekreacji w Pszczynie udało się zorganizować turniej świąteczny.

Turniej Świąteczny 29.12.2016
fot. Artur Żurawiecki


Komentarz trenera Artura Żurawieckiego:
"W czwartek 29 grudnia odbył się kolejny śiąteczny turniej piłki nożnej. Tradycyjnie kluby, które gościły dzisiaj w hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji nie musiały się koncentrować na obliczaniu punktów i ilości zdobytych bramek. Turniej był prowadzony w formie zabawy, bez zbędnej presji na wynik. Wszyscy uczestnicy zostali zwycięzcami. Organizatorzy przygotowali dla wszystkich zawodników owoce i pamiątkowe medale za udział w turnieju.

Hala podzielona została na trzy boiska na których rywalizowały trzy składy każdej drużyny. Oprócz gospodarzy(MKS Iskra Pszczyna) pod "dach" POSiR-u przyjechały: LKS Znicz Jankowice, Rekord Bielsko-Biała, Akademia Młodego Piłkarza i AP 21 Łąka."


MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Aron Pach, Szymon Mazurczyk, Kacper Pitlok, Miłosz Michałek, Oliwier Kania, Błażej Witczak, Nikodem Piszczek, Oliwier Szczepek, Martyna Strączek, Jakub Poloczek, Grzegorz Grudzień, Radosław Prządka, Mateusz Goczoł, Hubert Nowak, Konrad Tendera, Jonatan Kacewicz.

Artur Żurawiecki, źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj