pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 25 grudnia 2016
  • wyświetleń: 1853

MLF: Przedświąteczne granie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

W przedświąteczny piątek pod dachem pszczyńskiej hali odbyła się piąta seria gier Młodzieżowej Ligi Futsalu. Mimo świątecznego nastroju walka we wszystkich meczach toczyła się na całego, a przyznać trzeba że działo się sporo.

MLF: V kolejka 23.12.2016 · fot. Andzejek


W grupie M z kompletem zwycięstw prowadzą Prezes i Reszta oraz Konstalacja Gwiazd. Szanse na pierwszą ligę ma jeszcze drużyna 30 Secends to Win, która ma dwa punkty mniej od prowadzącej dwójki. Pozostałe drużyny powalczą co najwyżej o druga ligę, choć najmniejsze szanse na to maja Show team (do tej pory bez punktów) oraz Świnki Halinki (jeden punkt w czterech grach).

Najbardziej zacięta walka szykuje się w grupie L. Tutaj o prawo gry w najwyższej klasie rozgrywkowej wciąż walczą cztery ekipy. Przewodzi z 12 punktami w pięciu meczach Gang Plebanii, a trzy kolejne zespoły mają po dziewięć oczek, ale wszystkie zaliczyły już "pauzę" i mają w nogach po cztery spotkania. "Pewniakiem" do gry w lidze trzeciej zdaje się być ekipa Wielkich i Szybkich, które jak dotąd nie wygrała meczu, a do tego ma na koncie walkower i z dwoma ujemnymi punktami zamyka tabelę grupy.

Najjaśniejszy obraz mamy z kolei w grupie L. Tutaj z kompletem czterech wygranych prowadzą DNW oraz AC Materace. Po dwie porażki na koncie mają Banda Świrów, Rakiety Janusza oraz Moherowe Berety, które stoczą walkę o drugą ligę. W najniższej klasie rozgrywkowej zobaczymy zapewne Sklepgard Team oraz Los Sztos. Warto zaznaczyć, że jedyna żeńska ekipa MLF zagrała w ostatniej kolejce niezłe zawody i zdołała strzelić wiceliderom aż sześć goli!

Kluczowe mecz dla układu wszystkich grup odbędą się w poświąteczny wtorek oraz piątek. Zapraszamy do odwiedzenia hali POSiRu od godziny 9:00

Komplet ligowych zmagań wraz ze statystykami w menu bocznym w dziale ligi - MLF.

Organizatorem Młodzieżowej Ligi Futsalu jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, a Partnerem sportowym rozgrywek jest BTS Rekord Bielsko-Biała.

Andzejek
źródło: POSiR Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj