pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 23 grudnia 2016
  • wyświetleń: 2468

Uczniowie SP Miedźna Mistrzami Powiatu w piłce ręcznej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Miedźnej" podaj

15 grudnia w hali sportowej w Suszcu odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Piłce Ręcznej Chłopców. Do zawodów stawiły się najlepsze reprezentacje gmin z naszego regionu, a cały turniej rozgrywany był systemem "każdy z każdym".

UCZNIOWIE SP MIEDŹNA MISTRZAMI POWIATU W PIŁCE RĘCZNEJ
Uczniowie SP Miedźna Mistrzami Powiatu w piłce ręcznej · fot. Marcin Domżoł


Poziom rozgrywek był bardzo wyrównany, bez drużyn "do bicia", przez co emocje sięgały zenitu. Dopiero ostatnie, bezpośrednie spotkanie pomiędzy SP Miedźna i SP Studzienice wyłoniło Mistrza Powiatu Pszczyńskiego.

SP Miedźna - SP Goczałkowice 5:3
SP Miedźna - SP Jankowice 2:1
SP Miedźna - SP Kobielice 6:3
SP Miedźna - SP Studzienice 8:4

Zwycięską SP Miedźna reprezentowali: Szymon Szafron, Mateusz Painta, Szymon Jarco, Piotr Lukasek, Filip Szweda, Wojciech Amadeusz, Karol Stalmach, Marcel Szweda, Kuba Antecki.

Więcej na: www.sksmiedzna.blogspot.com/2016/12/zwyciestwo-w-powiatowych-zawodach-piki.html

Marcin Domżoł

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Miedźnej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Szkoła Podstawowa im. Powstańców Śląskich w Miedźnej" podaj