pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 20 grudnia 2016
  • wyświetleń: 1016

[Iskra Pszczyna] Zimowa przygoda na sportowo - trwają zapisy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj

Ferie tuż tuż... w tym roku wyjątkowo szybko. Przypominamy zatem, że trwają zapisy na udział w półkoloniach w pierwszym tygodniu zimowego wypoczynku. Pozostało jeszcze kilka wolnych miejsc.

W dniach od 16 do 20 stycznia nasz klub przy współpracy z Centrum Aktywności MTW Sport zaprasza do udziału w zajęciach piłkarskich i sportowych, ale nie tylko. W programie m.in. zajęcia artystyczno- teatralne, wyjazd do Aquaparku, zwiedzanie stadionu piłkarskiego, rywalizacja sportowa, turnieje a także zajęcia fitness i wyjścia na lodowisko.

Udział w półkoloniach mogą brać nie tylko zawodnicy trenujący w naszym klubie, ale także rodzeństwo, koledzy, znajomi, przyjaciele. Każdy znajdzie coś dla swojego dziecka.

Zajęcia dla dzieci, które w tym czasie będą przebywać pod opieką wykwalifikowanej kadry szkoleniowej będą się odbywać w godzinach od 8:00 do 14:00, a dzieci będą miały zagwarantowane w tym czasie dwa posiłki (drugie śniadanie oraz obiad).

Wszystkich chętnych z roczników 2004-2010 zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 57 57 23 23 7, bądź kontakt mailowy car@mtwsport.pl lub klub@iskra.pszczyna.pl.

Aby zgłosić dziecko na półkolonie należy:
- wysłać emaila na car@mtwsport.pl - Imię Nazwisko, data urodzenia dziecka. dalej poinformujemy o niezbędnej dokumentacji.

Zapraszamy!

źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Liga Maluchów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj