pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 7 grudnia 2016
  • wyświetleń: 1830

[Iskra Pszczyna] IV liga: Nowy sztab szkoleniowy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj

W środę 7 grudnia ustalone zostały ostatnie formalności i zawodnicy czwartoligowej Iskry Pszczyna poznali nazwisko nowego szkoleniowca. Trudnego zadania jakim niewątpliwie jest próba uratowania czwartej ligi w Pszczynie podjął się Grzegorz Łukasik.

40 letni trener z Jastrzębia prowadził ostatnio grającą w lidze okręgowej Spójnię Zebrzydowice. Kibicom z Pszczyny znany jest zapewne z GKS 1962 Jastrzębie, z którym rywalizując m.in. z Iskrą wywalczył w sezonie 2013/2014 awans do III ligi.

Prócz trenera pierwszej drużyny za pracę z bramkarzami odpowiedzialny będzie Robert Zapała, który niejako wraca na stare śmieci, bowiem w sezonie 2010/2011 pracował już w Pszczynie.

W środę obaj trenerzy spotkali się z zawodnikami i nakreślili plan działania na najbliższe dni. Każdy zawodnik otrzymał także indywidualny plany pracy. Pierwszy trening po świąteczno-noworocznej przerwie został zaplanowany na 9 stycznia, natomiast pierwszy mecz pod wodzą nowego szkoleniowca rozegrany zostanie w Pszczynie 21 stycznia.

Umowa z nowym trenerem została podpisana do końca sezonu, a w przypadku utrzymania się Iskry w IV lidze zostanie automatycznie przedłużona na kolejny sezon.

źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Seniorzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj