Praca Pszczyna Praca Pszczyna

pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 7 grudnia 2016
  • wyświetleń: 2498

Mikołaj odwiedził zawodników Akademii Młodego Piłkarza

W pierwszą sobotę grudnia odbył się kolejny turniej poświęcony zawodnikom Akademii Młodego Piłkarza. Tym razem adepci piłkarskiego rzemiosła z Pszczyny, Studzienic, Radostowic, Miedźnej, Międzyrzecza i Bojszów wypełnili po brzegi parkiet goczałkowickiej hali "Goczuś".

Mikołaj odwiedził zawodników Akademii Młodego Piłkarza - 3.12.2016


Z racji sporej ilości uczestników podczas turnieju mikołajkowego życiem tętniło nie tylko siedem przygotowanych do gry boisk, ale także trybuny, skąd zmagania swoich pociech ze sporym zainteresowaniem obserwowali rodzice młodych piłkarzy, którzy w każdej chwili mogli skorzystać z bufetu przygotowanego przez mamy zawodników i zasmakować upieczonych specjalnie na tę okazję pysznych ciast i ciasteczek.

Na zakończenie zmagań zmęczonych, ale zadowolonych piłkarzy odwiedził specjalny gość - święty Mikołaj, który każdego z uczestników turnieju obdarował przygotowanym specjalnie na tę okazję prezentem.

Zachęcamy do przeglądania galerii zdjęć z Turnieju Mikołajkowego Akademii Młodego Piłkarza. Szersza fotorelacja dostępna na facebooku Centrum Aktywności MTW Sport.

Trenerzy Akademii Młodego Piłkarza z całego serca dziękują osobom zaangażowanym w pomoc przy organizacji turnieju, a także wszystkim, którzy wspomogli akcję Szlachetna Paczka.

Centrum Aktywności Ruchowej

43-200 Pszczyna
ul. Bogedaina 22

tel. 57 57 23 23 7REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.