pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 30 listopada 2016
  • wyświetleń: 2608

Udane eliminacje Kingi Krawczyk z ULKTS Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ULKTS Pszczyna" podaj

Kinga Krawczyk (ULKTS Pszczyna) zakwalifikowała się do turnieju głównego II Grand Prix Polski Kadetek w tenisie stołowym, które rozgrywane były w Zielonej Górze 25-27 listopada.

Udane eliminacje Kingi Krawczyk z ULKTS Pszczyna
Udane eliminacje Kingi Krawczyk z ULKTS Pszczyna · fot. Janusz Friebe


W piątek, 25 listopada Kinga doskonale zagrała turniej grupowy, wygrywając grupę ze stratą tylko jednego seta. Następnie w decydującym meczu o awans do turnieju grupowego wyeliminowała wyżej rozstawioną zawodniczkę Staszczak Zuzannę (LKS Piotrowice) 3-1.

W turnieju głównym zawodniczki rozlosowane zostały do szesnastu grup po cztery zawodniczki w grupie, wyjście z grupy uzyskują po dwie zawodniczki, więc należy wygrać dwa mecze, aby awansować do fazy pucharowej. Kinga zagrała bardzo dobrze i wygrała jeden pojedynek, ale to nie wystarczyło do wyjścia z grupy.

Zawody uważamy za udane, cel zakładany został osiągnięty, a zależało nam na lepszym wyniku od pierwszego turnieju Grand Prix Polski.

Janusz Friebe

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ULKTS Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ULKTS Pszczyna" podaj