pless.pl

Reklama

Sport

  • 27 listopada 2016
  • wyświetleń: 13190

Pszczyna i okolice jak z obrazu - poznajecie te miejsca?

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Ośrodek Sportów Wodnych w Łące" podaj

A gdyby tak namalować Pszczynę, jakby wyglądały na obrazach najznamienitszych malarzy? Sprawdziliśmy! Korzystając z aplikacji Prisma zdjęcia najbardziej charakterystycznych obiektów w mieście przerobiliśmy na obrazy. Poniżej zobaczycie efekty.

Pszczyna w filtrach aplikacji Prisma · fot. pless.pl


Na powyższych obrazach znalazły się zdjęcia m.in.: Muzeum Zamkowe, Park Zamkowy, ratusz, aleja Kościuszki, Ośrodek Sportów Wodnych, Pokazowa Zagroda Żubrów. Ciekawi jesteśmy czy w tym wydaniu również znajdujecie bez problemu wszystkie wymienione miejsca.

Prisma to bardzo popularna aplikacja na telefony komórkowe (zarówno z systemem iOS, jak i Android), która pozwala zmienić dowolnie wybrane zdjęcie w obraz przypominający odpowiednie nurty w historii malarstwa.


Zrobiłeś inne, ciekawe zdjęcie? Prześlij je do redakcji za pomocą formularza wyślij info. Najlepsze zdjęcia opublikujemy na łamach portalu pless.pl.

new / pless.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.