pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 24 listopada 2016
  • wyświetleń: 1529

MLF: Poszłoooo...

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

Pod dachem hali Powiatowego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Pszczynie zobaczyliśmy już 18 z 21 młodzieżowych drużyn, a to oznacza, że odbyła się pierwsza kolejka zmagań w Młodzieżowej Lidze Futsalu sezon 2016/2017.

MLF: I kolejka 20.11.2016 · fot. Andzejek, POSiR Pszczyna


W minioną niedzielę zobaczyliśmy aż 97 goli w 9 rozegranych spotkaniach. Najwięcej goli padło w grupie F a to wszystko przez wysokie zwycięstwo Moherowych Beretów z pierwszą żeńską drużyną w młodzieżowych zmaganiach. Bardzo pewnie swój mecz wygrała Banda Świrów pokonując Sklepgard Team. W najbardziej wyrównanym meczu tej grupy AC Materace minimalnie lepsze od Rakiet Janusza.

Wysokie wygrane bez straty gola zaliczyli także zawodnicy Gangu Plebani oraz HKSu Asflat, zaś Pustaki przechyliły szalę zwycięstwa na swoja korzyść dopiero w ostatnich minutach gry.

Równo trzydzieści goli padło za to w grupie M, gdzie też odnotowano pierwszy w tym sezonie zmaganiach, a punktami podzieliły się ekipy Siewców Popłochu oraz Podwładnych Tomasza K. Trzy punkty dopisali z kolei na swoje konta Prezes i Reszta oraz Konstelacja Gwiazd.
Następne gry już w piątkowy wieczór 25 listopada oraz 2 grudnia, a pełna kolejka zmagań MLF w sobotę 3 grudnia.

Komplet ligowych zmagań wraz ze statystykami w menu bocznym w dziale MLF.

Organizatorem Młodzieżowej Ligi Futsalu jest Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, a Partnerem sportowym rozgrywek jest BTS Rekord Bielsko-Biała.

Andzejek, źródło: POSiR Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj