pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 8 listopada 2016
  • wyświetleń: 1102

[Iskra Pszczyna] II zespół: Siódemka wypunktowana

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Na czwórkę z plusem zagrali z Siódemką Tychy zawodnicy rezerw Iskry Pszczyna.

II zespół: MKS Iskra II Pszczyna - KS Siódemka Tychy 06.11.2016 · fot. Andzejek


Młodzi gracze z Pszczyny kontrolowali mecz niemal od początku, ale zwłaszcza w pierwszej odsłonie nie potrafili wypracować sobie bramkowych okazji. Dopiero tuż przed przerwą udało znaleźć się receptę na defensywę rywala. Najpierw w 42 minucie idealnie Zawadzkiego obsłużył Rakowski i wystarczyło skierować piłkę do siatki z najbliższej odległości, a tuż przed przerwą dalekie wybicie piłki przez Niesyto, i pomyłka bramkarza gości sprawiły, że Zawadzki tylko dopełnił formalności kierując futbolówkę do pustej już bramki.

Jeśli Siódemka jeszcze myślała o nawiązaniu walki to tuż po przerwie szybko wyhamował te zapędy Komraus, który uderzył pod dalszy słupek. Po niespełna godzinie gry Iskra za sprawą Tomasza Cempury podwyższyła na 4:0. Wydawało się, że kolejne gole są kwestią czasu bowiem pszczynianie nadal grali bardzo ofensywnie. W końcowym kwadransie goście z Tychów chcieli wykorzystać rozprężenie w defensywie Iskry i kilka razy bliscy byli zdobyczy bramkowej, ale ostatecznie gospodarze zachowali czyste konto.

MKS Iskra II Pszczyna - KS Siódemka Tychy 4:0 (2:0)
bramki: 1:0 Tomasz Zawadzki (42.), 2:0 Tomasz Zawadzki (45.), 3:0 Kamil Komraus (48.), 4:0 Tomasz Cempura (58.)

MKS Iskra II Pszczyna zagrał w składzie:
Przemysław Niesyto, Tomasz Ryguła (80. Bartosz Pisarek), Piotr Noga, Jarosław Piech, Mateusz Włodarczak, Michał Wiera, Kamil Komraus (60. Jakub Borek), Mateusz Dragon, Tomasz Cempura, Tomasz Zawadzki (65. Wojciech Pośpiech), Radosław Rakowski (80. Daniel Gryman)

Andzejek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj