pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 8 listopada 2016
  • wyświetleń: 1033

LF: Inauguracja w Święto Niepodległości!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj

11 listopada w hali w Suszcu rozpocznie się nowy sezon Ligi Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice. Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się 28 drużyn.

Pierwsza kolejka będzie podzielona na dwie części. Pierwsza zostanie rozegrana w hali w Suszcu w piątek (11 listopada). Druga część inauguracji odbędzie się w niedzielę (13 listopada) w hali "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju. Szczegółowy plan gry 1. kolejki znajduje się poniżej.

Do Ligi Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice zgłosiło się 28 drużyn. Rywalizacja będzie toczyć się na trzech szczeblach rozgrywkowych. W I i II lidze zagra po 10 drużyn, w III - 8.

Na najwyższym szczeblu będą rywalizować: FC Turbodymomeny Studzienice (mistrz 2016), Związek Górnośląski Suszec, Piwkarzyki Tychy, Gaz Robi Gaz Pszczyna, Orły Mirosława K., Inny Zespół Czechowice-Dziedzice, Alma Miedźna, ZETT Łebecki Pszczyna (awans), Dziubaski Ćwiklice (awans), Profi M Tec Pszczyna (awans). W II lidze zagrają: Ełka Team Pszczyna (spadkowicz), OKS 4 Kąty Pszczyna (spadkowicz), Ośrodek nad Dokawą Piasek (Sew-Met),
Kanel Team Goczałkowice-Zdrój, LKS Mizerów (The Blues), Vein Jankowice (awans), Torpeda Papa Smerf Frydek (awans), Promos24 Bąków (awans), Cadi-Car Pszczyna (awans), KS Wood Clan (Johnson Controls) Żory (awans). W III lidze zmierzą się z kolei: Termex Pszczyna (spadkowicz), Stado Goczałkowice-Zdrój, Związek Górnośląski Suszec Oldboje, Gardawice, Enigma Northec Czechowice-Dziedzice (beniaminek), Kryry (beniaminek),FC Miedźna (beniaminek), Trendy House Kobiór (beniaminek).

Liga Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice organizowana jest przez: Powiatowy Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pszczynie, Gminny Zespół Oświaty i Sportu w Suszcu oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji w Goczałkowicach-Zdroju. Partnerem technicznym rozgrywek jest Sklep Sportowy SPORTLAND z Pszczyny (ul. Kopernika 3, pasaż w Koszarach Ułańskich).

1. kolejka Ligi Futsalu Pszczyna-Suszec-Goczałkowice
11 listopada (piątek), hala w Suszc
u
III liga

12.00 Termex Pszczyna - Stado Goczałkowice-Zdrój
12.50 Enigma Northtec Czechowice - Trendy House Kobiór

II liga
13.40 KS Wood Clan Żory - Ełka Team Pszczyna
14.30 OKS 4 Kąty Pszczyna - Ośrodek Nad Dokawą
15.20 Torpeda Papa Smerf - LKS Mizerów

I liga
16.10 Inny Zespół Czechowice - Alma Miedźna
17.00 Dziubaski Ćwiklice - Orły Mirosława K.

13 listopada (niedziela), hala "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju
II liga

13.00 Kanel Team Goczałkowice - Cadi Car Pszczyna
13.50 Vein Jankowice - Promos24 Bąków

I liga
14.40 Zett Łebecki Pszczyna - FC Turbodymomeny
15.30 Gaz Robi Gaz Pszczyna - Związek Górnośląski Suszec
16.20 Piwkarzyki Tychy - Profi M Tec Pszczyna

III liga
17.10 Gardawice - FC Miedźna
18:00 Kryry - Związek Górnośląski Oldboje.

Organizatorzy przypominają drużynom o jak najszybszym dostarczeniu kart zgłoszeniowych osobiście w biurze POSiR Pszczyna lub drogą elektroniczną (sport@posir.pszczyna.pl).

źródło: POSiR Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

POSiR

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "POSiR" podaj