pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 31 października 2016
  • wyświetleń: 608

[Iskra Pszczyna] Młodzicy: Ambitna postawa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj

W niedzielę drużyna młodzików wybrała się do Wodzisławia by rozegrać spotkanie z Odrą. Po dramatycznej końcówce lepsi okazali się gospodarze wygrywając 4:3.

Komentarz trenera Radosława Rakowskiego:
"Początek spotkania należał do drużyny Odry, jednak z każdą minutą graliśmy coraz lepiej. Do przerwy przegrywamy 3:1. W drugiej połowie na 10 minut przed końcem Patryk Michulec strzelił bramkę na 4:3. Końcówka to wymiana ciosów z obu stron, jednak na minutę przed końcem Paweł Psik wywalczył piłkę w polu karnym gospodarzy, ta trafiła do Dominika Stuchlika, który w zamieszaniu uderzył piłkę po ziemi z 7 metra, niestety bramkarz gospodarzy popisał się świetną interwencją. Do Pszczyny wracamy bez punktów, jednak na pochwałę zasługuję walka do końca oraz zaangażowanie w całym spotkaniu"

MKP Odra Wodzisław - MKS Iskra Pszczyna 4:3 (3:1)
Bramki: Michał Mulet, Mikołaj Dętkoś, Patryk Michulec

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie: Kacper Kałamała, Paweł Psik, Hubert Gazda, Bartłomiej Sosna, Kacper Łoskot, Dominik Stuchlik, Dawid Waszek, Kacper Sidło, Kacper Hanslik, Mikołaj Dętkoś, Patryk Michulec, Michał Mulet

Raku, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Liga Maluchów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj