pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 7 listopada 2016
  • wyświetleń: 1670

Sukcesy zawodników UKS Budo na Międzynarodowych Zawodach

Stowarzyszenie Sportów i Sztuk Walki Kong Sao, przy współudziale MOSiR Mikołów zorganizowało w dniach 29-30 października Międzynarodowe Zawody w Sztukach Walki, które odbyły się na Hali Sportowej MOSiR w Mikołowie.

Otwarty Międzynarodowy Puchar Europy Kong Sao - 29-30.10.2016 · fot. UKS Budo Pawłowice


W Otwartym Międzynarodowym Pucharze Europy Kong Sao wzięło udział prawie 200 zawodników z Czech, Węgier, Słowacji, Ukrainy, Niemiec oraz licznych klubów z terenu całej Polski. Zawody odbyły się w kategoriach kata, kata z bronią, mix-kumite, semi-contact, Open Combat oraz K-1, z czego dwie ostatnie kategorie zostały rozegrane w octagonie, co spotkało się z dużym zainteresowaniem wśród zgromadzonej publiczności.

Podczas Pucharu Europy zawodnicy z UKS "Budo" Pawłowice zdobyli miejsca na podium. W walkach semi-contact w kategorii seniorów - 75 kg Daniel Żuchowski zajął II miejsce, natomiast w kategorii juniorów - 55 kg Jakub Dorobisz zajął miejsce IV.

UKS Budo Pawłowice

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.