pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 6 listopada 2016
  • wyświetleń: 964

[Iskra Pszczyna] Liga Maluchów w bielskiej hali

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Hala Rekordu Bielko-Biała w minion weekend gościła uczestników Ligi Maluchów

Liga Maluchów: Turniej w Bielsku 05.11.2016


Komentarz trenera Artura Żurawieckiego:
"W sobotę na hali Rekord Bielska-Biała był gospodarzem Ligi Maluchów. Graliśmy każdy za każdym 3+1 na połowie hali. Równocześnie grały 2 zespoły tej samej drużyny: 1 połowa gra na 2 bramk i 2 połowa gra na cztery bramki. Czas gry 10 minut.

Rywalizowaliśmy oczywiście bez presji wyników, tabel z czego się bardzo cieszymy. Zawodnicy Iskry uczą się grać w piłkę poprzez dobrą zabawę. Dobrze się bawiąc, czerpając radość z gry. Uczymy się grać a nie "kopać" bramakarz i zawodnicy starają się wyprowadzać piłkę z własnego pola bramkowego a nie kopać z bramki do bramki. I właśnie z uśmiechem na twarzy zawodnicy zdobywali mnóstwo bramke pokazując jak silna jest Iskierka.

Przy okazji mieliśmy także okazje uczestniczyć w konkursach między meczami. Pochawaląc się Ja i dwóch zawodników Aron Pach i Mateusz Goczoł wykonaliśmy najszybciej 10 podać w trójkach z wszystkich drużyn a konkurs prowadzenia piłki po slalomie też najszybciej wykonała drużyna Iskry. W 5-osobowy w składzie wystąpili: Oliwier Kania, Konrad Tendera, Miłosz Michałek, Nikodem Piszczek, Oliwier Szczepek

Pan Bogdan Matloch zasługuję na wielkie brawa za dobrą organizacje turnieju.

W Lidze Maluchów wzieły udział: MKS Iskra Pszczyna, UMKS Czechowice-Dziedzice, Football Academy Czechowice, Pniówek Pawłowice, Rekord Bielsko Biała oraz UMKS Goczałkowice Zdrój wspomagane zawodnikami UMKS-u Czechowic."


MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Mateusz Goczoł, Nikodem Piszczek, Hubert Nowak, Robert Martirosyan, Miłosz Michałek, Aron Pach, Oliwier Szczepek, Jakub Poloczek, Oliwier Kania, Konrad Tendera.

Artur Żurawiecki, źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj