pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 4 listopada 2016
  • wyświetleń: 2679

Pierwsze sukcesy szkółki tenisa stołowego w Radostowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ULKTS Pszczyna" podaj

ULKTS Pszczyna wraz z Gminą Suszec prowadzi sekcję tenisa stołowego w Radostowicach. Dzieci trenują dwa razy w tygodniu, a pomimo tego już odniosły pierwsze sukcesy.

Jeremiasz Paździor
Jeremiasz Paździor ze szkółki tenisowej w Radostowicach odniósł pierwsze sukcesy. · fot. ULKTS Pszczyna


23 października w Jastrzębiu-Zdroju rozegrano pierwszy turniej Grand Prix Śląska w najmłodszych kategoriach skrzatów i żaków. Bardzo dobrze zadebiutował najmłodszy uczestnik zajęć tenisowych - Jeremiasz Paździor, zdobywając brązowy medal w skrzatach. Natomiast Oskar Baron i Mateusz Matysik także bardzo dobrze walczyli w kategorii żaków, wygrywając swoje pierwsze mecze na tym szczeblu, gdzie poziom już jest wysoki, a w turnieju nie ma tzw. amatorów.

Szkółka także bardzo dobrze się zaprezentowała na turnieju w Pszczynie, gdzie podczas turnieju Grand Prix Pszczyny zawodnicy zdobyli wszystkie czołowe miejsca. W kategorii klas I-IV zwyciężył Jeremiasz Pażdzior, drugi był Mateusz Matysik, a na trzecim stopniu stanął Oskar Baron. Z kolei w środku tabeli zakończył swój pierwszy w życiu turniej Szymon Drzyzga. W kategorii starszej kl. V-VI pierwsze miejsce zdobył Wojciech Ścierski, a tuż za nim znalazł się Fabian Bieniek.

---

Zajęcia są skierowane do dzieci z terenu Gminy Suszec i odbywają się bezpłatnie w SP Radostowicach w poniedziałki i środy od godziny 16.00 do 18.30. Szkółkę prowadzi Janusz Friebe, tel. 605-730-013. Zajęcia z dziećmi prowadzone są na podstawie programu "FUNdamenty od marzenia do mistrzostwa".

Janusz Friebe

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

ULKTS Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "ULKTS Pszczyna" podaj