pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 25 października 2016
  • wyświetleń: 939

[Iskra Pszczyna] Młodzicy młodsi: Sparingowa odskocznia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Choć rozgrywki rocznika 2005 wciąż trwają, podopieczni Tomasza Kropidło w przeciągu dwóch dni rozegrali dwie gry kontrolne. W pierwszym zmierzyli się z drużyną 2006 Podbeskidzia Bielsko-Biała, a dzień później do Pszczyny zawitał niecodzienny rywal - London United Tigers F.C.

Młodzicy młodsi: MKS Iskra Pszczyna - London United Tigers FC 24.10.2016 · fot. Tomasz Kropidło

Komentarz trenera Tomasza Kropidło:
"Korzystając z rozgrywanego w piątek spotkania z APNem Tychy udało się zorganizować dwa mecze. Ze szkoleniowego punktu widzenia bez dwóch zdań ciekawszy był poniedziałkowy mecz z drużyną London United Tigers F.C. U-12 - polonijną drużyną złożoną z zawodników mieszkających w Londynie i tam na co dzień trenujących. W starciu z silnymi fizycznie i dobrze przygotowanymi motorycznie "wyspiarzami" nie byliśmy bez słowa. Wprawdzie to goście prowadzili w tym meczu grę będąc częściej przy piłce, ale my również mieliśmy dobre momenty w tym spotkaniu i chłopaki z całą pewnością zasługują na pochwały. Mecz zakończył się wynikiem 3:4 na korzyść ekipy z Londynu, a co ciekawe bramki zdobywaliśmy po ciekawych kombinacyjnych akcjach, a na szczególne wyróżnienie bez wątpienia zasłużył zdobywca hat-tricka, dwa lata młodszy od pozostałych graczy Kamil Cieszko."

Młodzicy: Iskra -  London United Tigers 24.10.2016
fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna - London United Tigers F.C. 3:4 (2:2)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Kałamała - Goczoł, Sokołowski, Świerczek, Maroszek, Bohm, Luboń, Tomanek, Caputa oraz Zieleźnik, J. Jurczak, Rak, Growiec, K. Jurczak, Cieszko, Wrona, Kokot.

Młodzicy młodsi: MKS Iskra Pszczyna - London United Tigers FC 24.10.2016 · fot. Andzejek

Tomasz Kropidło, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj