pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 16 października 2016
  • wyświetleń: 567

[Iskra Pszczyna] IV liga: Sprawiedliwa niespodzianka

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj

Wreszcie się przełamali. Blisko dwa miesiące czekali na swoje drugie w sezonie zwycięstwo zawodnicy czwartoligowej Iskry. Wygrana cieszy tym bardziej, że została wywalczona na boisku wicelidera z Jasienicy.

IV liga: LKS Drzewiarz Jasienica - MKS Iskra Pszczyna 15.10.2016 · fot. Andzejek


Oba zespoły mogły rozpocząć mecz z wysokiego "C". Już w 2 minucie gry nie trafił w piłkę Majewski będąc dwa metry od bramki. Kilkadziesiąt sekund później ta sama sytuacja przytrafiła się gospodarzom. Iskra na tle wicelidera prezentowała się więcej niż dobrze, choć zarówno jedni jak i drudzy nie mieli zbyt wielu okazji bramkowych. Rozstrzygający gol padł w 42 minucie gry, kiedy po to po zagraniu z rzutu rożnego na uderzenie z pierwszej piłki zdecydował się Maślorz lokując futbolówkę w górnym rogu bramki Drzewiarza.

Po zmianie stron Drzewiarz próbował atakować, ale robił to bez przekonania. Zespół gospodarzy na dobrą sprawę nie zmusił do większego wysiłku bramkarza pszczyńskiej ekipy. W końcówce spotkania prowadzenie Iskry mógł a nawet powinien Wojtków, ale w sytuacji sam na sam posłał piłkę obok bramki i do ostatnich sekund spotkania wynik był niepewny. Dodatkowo sędzia spotkania doliczył aż 7 (słownie siedem minut!!!), ale na niewiele zdało się to gospodarzom, którzy grali w tym spotkaniu bardzo nieporadnie.

LKS Drzewiarz Jasienica - MKS Iskra Pszczyna 0:1 (0:1)
bramka: 0:1 Adam Maślorz (42.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Krzysztof Pieczonka, Jacek Biedrzycki, Mateusz Gołek, Mateusz Wowra, Konrad Kowaliczek, Patryk Gajewski, Paweł Zjawiński (30. Michał Grajcarek), Kamil Gorzała, Michał Majewski (75. Andrzej Żur), Adam Maślorz (55. Mateusz Włodarczak), Bartosz Wojtków.

Zadnie współfinansowane z budżetu Gminy Pszczyna

Andzejek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Seniorzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj