pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 13 października 2016
  • wyświetleń: 494

[Iskra Pszczyna] Trampkarze młodsi: Powalczyli

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj

Przełożony z weekendu mecz ligowy z Podbeskidziem rozegrali w środowe popołudnie trampkarze Iskry. Po zaciętym meczu i dwóch golach obie ekipy zakończył mecz bogatsze o jeden punkt.

Trampkarze Iskra - Podbeskidzie Bielsko 12.10.2016
fot. Andzejek


Komentarz trenera Mateusza Bałucha:
"Mecz w którym to goście mieli więcej z gry, a Iskra groźnie kontrowała. Pierwsza połowa nie przyniosła jednak żadnych bramek. W kolejnym meczu źle rozpoczynamy drugą połowę i już w pierwszej minucie popełniamy błąd w wyprowadzeniu piłki co kończy się bramką dla Podbeskidzia. Od straty bramki młodzi zawodnicy Iskry solidnie wzięli się za odrabianie strat i często udawało się dochodzić do sytuacji bramkowych, lecz brakowało skuteczności. Dopiero akcja prawym skrzydłem przyniosła wyrównanie, Michał Klim dograł piłkę w pole karne a tam ładnym uderzeniem w "okienko" popisał się Kacper Gołka. W ostatnich minutach mogliśmy zdobyć zwycięską bramkę, lecz uderzenie Marcela Nycza świetnie obronił bramkarz bielszczan."

Trampkarze modsi: MKS Iskra Pszczyna - BBTS Podbeskidzie Bielsko-Biała 12.10.2016 · fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna - BBTS Podbeskidzie Bielsko- Biała 1:1 (0:0)
Bramki: Kacper Gołka

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Paweł Mura, Paweł Stebel, Kamil Mikołajczyk, Karol Biegier, Michał Klim, Dorian Wojciech, Adam Góralczyk, Kacper Zientek, Kacper Gołka, Marcel Nycz, Wojciech Szpek oraz Maciej Nowak, Jakub Maśka, Adam Ziebura, Daniel Markiewicz, Patryk Zakrzewski, Jakub Sleziona

Mateusz Bałuch, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Liga Maluchów

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Liga Maluchów" podaj