pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 9 października 2016
  • wyświetleń: 345

[Iskra Pszczyna] Orliki: Ligowy rekord

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Po raz szósty w tym sezonie na boisko o ligowe punkty wybiegli gracze z rocznika 2006. Tym razem podopieczni Ryszarda Tomanka zagrali na boisku w Woli.

Komentarz trenera Ryszarda Tomanka:
"W sobotę w Woli w meczu z UKS SPS Wola wygraliśmy 28-0 i jest to najwyższy wynik jaki padł w tym sezonie w IV Lidze Okręgowej Orlik. Chłopcy cały mecz rozegrali w dobrym tempie i z pełną mobilizacją, bo wyszli na boisko z nastawieniem na osiągnięcie rekordowego rezultatu. Być może strzelili tyle bramek, żeby uczcić debiut Janka Przybyło, który też dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Gratulacje."

UKS SPS Wola - MKS Iskra Pszczyna 0:28
Bramki Igor Bała -12, Furtok Łukasz-5, Fabian Bała-3, Jan Przybyło, Radek Kloc, Miłosz Szydłowski po 2, Maksymilian Kurczyk, Hubert Pietruszka po 1

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Igor Bała, Karol Stieber, Hubert Pietruszka, Szymek Muras, Fabian Bała, Bartek Januszewski, Karol Psik, Janek Przybyło, Radek Kloc, Łukasz Furtok, Maksymilian Kurczyk, Miłosz Szydłowski

Ryszard Tomanek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj