• wyświetleń: 916

[Iskra Pszczyna] Trampkarze: Niespodziewany remis

Swój pierwszy punkt w rozgrywkach II ligi wojewódzkiej wywalczyła ekipa z Czuchowa. Szkoda, że uczyniła to w Pszczynie w starciu z trampkarzami pszczyńskiej Iskry.

Trampkarze: Iskra - Płomień Czuchów 01.10.2016

W sobotnie popołudnie piłkarze Iskry rozegrali swoje pierwsze rewanżowe spotkanie z drużyna Płomienia Czuchów. Od pierwszych minut spotkania to drużyna gospodarzy kontrolowała przebieg meczu co też zaowocowało bramką. Wydawało się, że pszczynianie kontrolują mecz tym bardziej, że po przerwie Iskra znowu zdecydowanie zaatakowała bramkę przyjezdnych i po wrzutce za pola karnego wpadła bramka na 2-0. W tym momencie można było przypuszczą, że trzy punkty zostaną w Pszczynie. Jednak drużyna Czuchowa zdobyła bramkę kontaktową i uwierzyła, że można powalczyć o korzystny wynik. Niestety na 10 minut przed końcem meczu po złym kryciu w polu karnym Czuchów wyrównuje stan potyczki na 2-2 a wynik nie uległ już zmianie do końcowego gwizdka.

MKS Iskra Pszczyna - LKS Płomien Czuchów 2:2 (1:0)
Bramki: M.Grygier, M.Homan