pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 4 października 2016
  • wyświetleń: 343

[Iskra Pszczyna] II zespół: Słabiej, ale za punkt

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Słabszy mecz przytrafił się drużynie rezerw. Mimo to udało się wywalczyć punkt z drużyną LKSu Frydek.

II zespół: MKS Iskra II Pszczyna - LKS Frydek 02.10.2016 · fot. Andzejek


W ostatnich spotkaniach Iskra II prezentowała się całkiem nieźle, ale niestety nie punktowała. Tym razem podopieczni Marcina Pastuszki zagrali słabszy mecz i mimo, że nie zdołali strzelić bramki także jej nie stracili i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Mecz był bardzo bezbarwny jeśli chodzi o grę z obu stron. Gra zupełnie się nie kleiła a sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. Dopiero w końcówce spotkania było nieco więcej emocji. Najpierw znakomitej okazji w sytuacji sam na sam nie wykorzystali gospodarze, a w 81 minucie gry faul w polu karnym gospodarzy i sędzia wskazuje na 11 metr. Intencję strzelca świetnie wyczuł jednak Niesyto, który obronił uderzenie z punktu karnego. W ostatnich sekundach o dreszczyk emocji zadbał jeszcze Piech, który już w doliczonym czasie gry ujrzał drugą żółtą kartkę i przedwcześnie musiał opuścić boisko. Ostatecznie jednak nie wpłynęło to na końcowy wynik.

MKS Iskra II Pszczyna - LKS Frydek 0:0

MKS Iskra II Pszczyna zagrał w składzie:
Przemysław Niesyto, Mateusz Gołek (50. Jarosław Piech), Michał Żupa, Dawid Szromek, Tomasz Ryguła, Mateusz Dragon, Kamil Komraus, Wojciech Pośpiech (58. Bartosz Pisarek), Kamil Pustelnik, Michał Wiera, Radosław Rakowski (90. Piotr Noga)

Andzejek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj