pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 3 października 2016
  • wyświetleń: 398

[Iskra Pszczyna] Liga Maluchów: No to gramy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Jesień z Ligą Maluchów została otwarta w miniony weekend w Czechowicach-Dziedzicach, gdzie rozegrany został turniej dla najmłodszych zawodników.

Liga Maluchów: Turniej w Czechowicach 01.10.2016
fot. Andzejek


Komentarz trenera Artura Żurawieckiego:
"W sobotę w Czechowicach-Dziedzicach odbyła się Liga Maluchów rocznika 2009 i młodsi. Rozegraliśmy 6 meczy systemem każdy z każdym po 12 minut. Graliśmy 6+bramkarz. Należy pamiętać, że w Lidze Maluchów nie prowadzimy żadnej klasyfikacji a na koniec wszyscy zawodnicy otrzymali złote medale za udział w turnieju.
Poza MKS Iskra Pszczyna i dwoma składami UMKS Trójki Czechowice były takie drużyny jak: Przełom Kaniów, Rekord Bielsko-Biała, UMKS Goczałkowice Zdrój, KS Żory.

Jestem bardzo zadowolony z moich podopiecznych. Pokazali się z bardzo dobrej strony. Adam Baksik strzelił wg moich notatek najwięcej bramek, a potem Aron Pach i Mateusz Goczoł."


Liga Maluchów Turniej w Czechowicach 01.10.2016 · fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna wystąpiła w składzie:
NIkodem Piszczek, Mateusz Goczoł, Aron Pach, Oliwier Szczepek, Adam Baksik, Maksymilian Bednarski, Miłosz Michałek, Karol Grygier(2010), Mateusz Grygier(2010), Paweł Pęszor(2010), Radosław Prządka, Konrad Tendera, Błażej Witczak

Artur Żurawiecki, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj