pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 28 września 2016
  • wyświetleń: 341

[Iskra Pszczyna] II zespół: Ach te końcówki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Po bardzo dobrym meczu w wykonaniu pszczyńskiej młodzieży, rezerwy z Tychów niestety wracają bez punktów, a wszystko przez brak koncentracji w ostatnich sekundach meczu.

II zespół: LKS Ogrodnik Cielmice - MKS Iskra Pszczyna 24.09.2016 · fot. Andzejek


W pierwszej odsłonie młodzi pszczynianie zaprezentowali się znakomicie i zdominowali rywala na ich boisku. Najbliżej szczęścia był Kamil Pustelnik, który z 25 metrów trafił w poprzeczkę. Znakomite sytuacje zmarnowali zaś Rakowski oraz Komraus. Gospodarze na dobrą sprawę w pierwszej odsłonie nie przeprowadzili żadnej groźnej sytuacji.

W drugiej odsłonie wkradło się znacznie więcej chaosu. Gra nie była już tak płynna a mecz się wyrównał. W 70 minucie fantastycznym uderzeniem na prowadzenie pszczynian wyprowadził Pisarek, ale korzystnego wyniku nie udało się dociągnąć do końca. Na niespełna sześć minut przed końcem regulaminowego czasu gry ładne uderzenie z szesnastego metra tuż przy słupku zaskoczyło pszczyńskiego bramkarza, a w drugiej minucie doliczonego czasu gry po rzucie wolnym defensorzy nie zdołali wybić piłki do której dopadł Pawłowicz i uderzenie głową z 5 metrów ustalił wynik spotkania.

LKS Ogrodnik Cielmice - MKS Iskra II Pszczyna 2:1 (0:0)
bramki: 0:1 Bartosz Pisarek (70.), 1:1 Kamil Woszczyna (84.), 2:1 Rafał Pawłowicz (90.+2.)

MKS Iskra II Pszczyna zagrał w składzie:
Przemysław Niesyto, Fabian Pustelnik (72. Dawid Szromek), Piotr Noga, Jarosław Piech, Kamil Pustelnik, Kamil Komraus, Mateusz Dragon, Bartosz Pisarek, Wojciech Pośpiech, Michał Wiera, Radosław Rakowski (86. Szymon Furczyk)

Zadnie współfinansowane z budżetu Gminy Pszczyna

Andzejek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.