pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 25 września 2016
  • wyświetleń: 277

[Iskra Pszczyna] IV liga: Blisko dna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj

Domowy mecz z zamykającym ligową tabelę zespołem z Suszcza miał odmienić oblicze Iskry. Tymczasem sprawił, że pszczyński zespół zbliżył się jeszcze bardziej do końca ligowej drabinki.

Iskra słabo weszła w mecz. Co prawda już w pierwszej akcji gola mógł zdobyć Wojtków, ale nie został pokonać bramkarza. Później z każdą minutą gra się nie kleiła, zaś rywale wyczuli swoją szansę. Niestety dwa proste błędy w defensywie sprawiły, że po pierwszych 45 minutach to Suszec prowadził w Pszczynie.

Jeśli ktoś liczył, że po przerwie coś ruszy w grze pszczynian srogo się zawiódł. Cofnięty Suszec nie pozwalał na zbyt wiele gospodarzom, a nadzieja na korzystny wynik coraz bardziej gasła w Iskrze. Nic więc dziwnego, że w doliczonym czasie gry miejscowi nie potrafili wpisać się na listę strzelców nawet z rzutu karnego.
Porażka sprawiła, że Iskra spadła na przedostatnie miejsce w ligowej tabeli.

MKS Iskra Pszczyna - GKS Krupiński Suszec 0:2 (0:2)
bramki: 0:1 Michał Adamczyk (22.), 0:2 Michał Adamczyk (29.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Krzysztof Pieczonka, Jacek Biedrzycki, Mateusz Gołek (46. Andrzej Żur), Damian Kraus, Mateusz Wowra, Paweł Zjawiński, Patryk Gajewski, Michał Grajcarek (46. Artur Miły), Konrad Kowaliczek, Adam Maślorz, Bartosz Wojtków

Andzejek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Iskra Pszczyna - Seniorzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.