pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 13 września 2016
  • wyświetleń: 376

[Iskra Pszczyna] Zostań Asystentem Trenera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Szkółka Piłkarska MKS Iskra Pszczyna wspólnie z Akademią Młodego Piłkarza MTW Sport poszukują osób chętnych do rozpoczęcia przygody trenerskiej.

Plan treningów 2016
fot. Andzejek


Kogo szukamy i na czym będzie polegała praca?
Nie potrzebujesz doświadczenia czy uprawnień trenerskich, aby zostać asystentem naszych trenerów. Wystarczy, że będziesz miał w sobie pasję i będziesz chciał się rozwijać pod kątem trenerskim. Szukamy asystentów do pomocy przy prowadzeniu zajęć w grupach młodzieżowych MKS Iskra Pszczyna oraz grup dziecięcych Akademii Młodego Piłkarza MTW Sport.

Czego oczekujemy?
Liczymy na dyspozycyjność i zaangażowanie w prowadzenie zajęć. Treningi odbywają się nie tylko w Pszczynie, ale także w Miedźnej, Radostowicach, Studzienicach, Bojszowach i Międzyrzeczu.

Co dalej?
Po pozytywnie przepracowanym okresie próbnym istnieje możliwość otrzymania wynagrodzenia, a z czasem samodzielnego prowadzenia zajęć.

Zainteresowany?
W przypadku chęci podjęcia współpracy prosimy o kontakt mailowy: car@mtwsport.pl, bądź telefoniczny pod numerem 665 736 645.

Zapraszamy do współpracy

źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.