pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 25 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 234

[Iskra Pszczyna] Młodzicy młodsi: Czas na ligę

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj

Rozegraniem czterech sparingów w przeciągu pięciu dni okres przygotowawczy do rundy jesiennej zakończyli prowadzeni przez trenera Tomasza Kropidło zawodnicy z rocznika 2005. W niedzielę zagrają pierwsze spotkanie, a przeciwnikiem będzie Rekord Bielsko-Biała.

Obóz w Mielnie - lipiec 2016
fot. Andzejek


Komentarz trenera:
"W trakcie letniego obozie w Mielnie jak i podczas treningów po powrocie wykonaliśmy kawał dobrej roboty, co udało się zakończyć sparingowym maratonem. Od piątku do wtorku rozegraliśmy cztery sparingi: z Iskrą 2004, APN-em Tychy, AKS-em Mikołów i naszym najbliższym ligowym rywalem - Rekordem Bielsko-Biała. Każde ze spotkań miało swoje plusy i minusy, a łącznie padły 32 gole. Uzyskany bilans 17:17 z jednej strony pokazuje, że prezentowaliśmy się dobrze w ofensywie, ale z drugiej strony sporo do życzenia pozostawiała gra obronna. Wiemy nad czym mamy skupić się w najbliższym czasie, a teraz wreszcie możemy poczuć ligowe emocje."

Tomasz Kropidło, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna" podaj