pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 24 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 322

[Iskra Pszczyna] Puchar Polski: Pierwszy krok spacerkiem

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj

Baz najmniejszych kłopotów do ćwierćfinałów pucharowych zmagań w podokręgu Tychy awansowała drużyna Iskry Pszczyna. We wtorkowym meczu na boisku beniaminka klasy okręgowej drużyny JUWe Jaroszowice Iskra strzeliła aż sześć bramek a i tak był to najmniejszy wymiar kary dla gospodarzy.

Puchar Polski: JUWe Jaroszowice - MKS Iskra Pszczyna 23.08.2016 · fot. Andzejek


Po wtorkowym meczu cieszy na pewno styl i ilość bramek, choć przy odrobinie lepszej skuteczności można było pokusić się o zdecydowanie wyższy wynik. Pod nieobecnych napastników, którzy narzekają jeszcze na niewielkie urazy gole strzelali inni. Co ciekawe mimo, że bramkarz JUW-e aż sześć razy sięgał do siatki, to za każdym razem czynił to po strzale innego zawodnika.

JUWe Jaroszowice - MKS Iskra Pszczyna 0:6 (0:3)
bramki: 0:1 Tomasz Zawadzki (19.), 0:2 Konrad Kowaliczek (20.), 0:3 Jacek Biedrzycki (34.), 0:4 Michał Majewski (54.), 0:5 Artur Miły (57.), 0:6 Mateusz Wowra (65.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Krzysztof Pieczonka (70. Przemysław Niesyto), Damian Kraus, Jacek Biedrzycki (46. Mateusz Wowra), Bartłomiej Grabczyński, Mateusz Gołek (60. Mateusz Włodarczak), Konrad Kowaliczek, Patryk Gajewski, Tomasz Zawadzki, Michał Grajcarek, Michał Majewski, Andrzej Żur (46. Artur Miły)

W walce o najlepszą czwórkę tyskiego podokręgu pszczynianie powalczą 13 września z LKSem Goczałkowice.

Andzejek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Seniorzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj