pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 7 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 312

[Iskra Pszczyna] IV liga: Nieudana próba generalna

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj

Ostatni test-mecz przed rozpoczynającym się za tydzień sezonem ligowym nie wyszedł dobrze. Sarmacja Będzin zagrała dobry mecz i co ważne obnażyła błędy, które wymagają poprawki.

IV liga: Iskra - Sarmacja Będzin 06.08.2016
fot. Andzejek


Początek był dość wyrównany, choć lekką przewagę mieli gości. Oni też w 22 minucie gry wyszli na prowadzenie po uderzeniu sprzed pola karnego. Kilka chwil przed przerwą niezdecydowanie bramkarza i obrońców po raz drugi wykorzystali gracze Sarmacji, którzy podwyższyli prowadzenie.

Po zmianie stron gra pszczynian uległa znacznej poprawie. Sygnał do ataku w 47 minucie gry dał Wojtków trafiając z dwunastego metra. Gra miejscowych wyglądała coraz lepiej, ale nie przyniosło to już efektu bramkowego. Niestety w defensywie przytrafił się też błąd, który bezlitośnie wykorzystali goście.

W ostatnich dwudziestu minutach wynik podreperować mógł aktywny Zawadzki, ale najpierw w dogodnej sytuacji nie trafił w piłkę będąc metr przed bramką, a kilka minut później jego uderzenie z linii pola karnego minimalnie przeniósł piłkę ponad poprzeczką.

IV liga: MKS Iskra Pszczyna - BKS Sarmacja Będzin 06.08.2016 · fot. Andzejek


MKS Iskra Pszczyna - BKS Sarmacja Będzin 1:3 (0:2)
bramki: 0:1 (22.), 0:2 (41.), 1:2 Bartosz Wojtków (47.), 1:3 (65.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Testowany (46. Łukasz Promny), Mateusz Gołek, Bartłomiej Grabczyński, testowany (61. Michał Żupa), Mateusz Włodarczak (46. Andrzej Żur), testowany, Konrad Kowaliczek (46. Bartosz Wojtków), Kamil Gorzała (46. testowany), Tomasz Zawadzki, Michał Grajcarek, Adam Maślorz,

Już w sobotę pszczyńską drużynę czeka wyjazd na niewygodny teren w Radziechowach, na inauguracyjny mecz IV ligi sezonu 2016/2017.

Andzejek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Seniorzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj