pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

Reklama

Sport

  • 24 lipca 2016
  • wyświetleń: 350

[Iskra Pszczyna] IV liga: Daleki test mecz

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj

Czwartoligowa Warta wysoko zawiesiła poprzeczkę podopiecznym Mariusza Wójcika. Daleki wyjazd do Zawiercia pszczynianom zupełnie się nie udał, bowiem Iskra do Pszczyny wróciła z bagażem czterech straconych bramek.

Pierwsza bramka padła już w 9 minucie po rzucie rożnym, kiedy gospodarze skierowali piłkę do siatki głową. Odpowiedział dziesięć minut przed przerwą Tomasz Zawadzki, który popisał się skuteczną główką po dograniu Kowaliczka. O fatalnym wyniku meczu może nawet nieco za wysokim, zdecydowała słaba końcówka, w której zespół z Pszczyny stracił dwa gole po prostych błędach w defensywie. Był to jednak pożyteczny mecz, ponieważ pokazał co należy jeszcze poprawić przed startem rozgrywek ligowych.

KP Warta Zawiercie - MKS Iskra Pszczyna 4:1 (1:1)
Bramki: 1:0 (9.), 1:1 Tomasz Zawadzki (35.), 2:1 (58.), 3:1 (83.), 4:1 (87.)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Testowany (46.Promny) - Kowaliczek, Grabczyński, Biedrzycki, Włodarczak - Miły, Gorzała, Maślorz, Zawadzki, Grajcarek, Wojtków oraz Żur, M. Żupa, Kułagowski, Ryguła i testowany

Andzejek, źródło: MKS Iskra Pszczyna

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Seniorzy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Seniorzy" podaj