pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 7 czerwca 2016
  • wyświetleń: 262

[Iskra Pszczyna] Trampkarze młodsi: Strzelecka niemoc

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj

W 12. kolejce II ligi wojewódzkiej trampkarzy młodszych Iskra Pszczyna podejmowała MOSiR Jastrzębie. Spotkanie zakończyło się porażką pszczynian, która była czwartą z rzędu.

Początek spotkania toczył się w środku pola, sporo było walki i mało dokładnych zagrań. Bardzo blisko otwarcia wyniku po świetnym uderzeniu Maksa Grygiera z rzutu wolnego byli gospodarze, ale piłka zamiast w okienko, trafiła w słupek. Chwilę później w doskonałej sytuacji w bramkarza trafił Maciek Ochot. Te okazje zemściły się, kiedy jastrzębianie w 25. minucie wykonywali rzut rożny, po którym udało im się objąć prowadzenie. Pięć minut później kontra lewym skrzydłem zakończyła się drugim golem dla gości. W drugiej połowie Iskra nie zachwycała, aż do 60 minuty. Wtedy gospodarze rzucili wszystkie siły do odrabiania strat i podeszli bliżej rywala, osiągając zdecydowaną przewagę, jednak nie udało im się stworzyć dogodnych okazji.

MKS Iskra Pszczyna - MOSiR Jastrzębie-Zdrój 0:2 (0:2)

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
Kościelny - F.Grygier, Sojka, Czorny, Beberok - Ogrodnik, Krasoń, Grygier, Krawczyk, Wieciech - Ochot oraz Homan, Sobek

Kacper Beberok, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Żaki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj