pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 19 października 2016
  • wyświetleń: 2091

Festiwal Sztuki i Sportów Walki Budo Gala 2016 - zdjęcia

W sobotę, 15 października w Hali Sportowej Gminnego Ośrodka Sportu Pawłowice odbył się Festiwal Sztuk i Sportów Walki Budo Gala 2016.

Festiwal Sztuki i Sportów Walki Budo Gala 2016 - 15.10.2016 · fot. "Foto Piotrix" Piotr Nalepa


W festiwalu wzięło udział 6 klubów: UKS Judo Pawłowice pod kierownictwem Beaty Sypniewskiej 2 Dan, Szkoła Sztuk Walki i Samoobrony Goshin -Do ze Skoczowa Filia PASZW pod kierownictwem Ryszarda Bochma 7 Dan, Stowarzyszenie Sportów i Sztuk Walki Czarny Smok z Wodzisławia pod kierownictwem Bogdana Miliona 4 Dan, Szkoła Sztuk i Sportów Walki Wojownik pod kierownictwem Franciszka Kamińskiego 9 Dan i Jerzego Lupieżowca 6 Dan, Bushi Rybnicki Klub Sportowy Karate Jiu-jitsu pod kierownictwem Mirosława Krajewskiego 7 Dan, a także UKS Budo Pawłowice pod kierownictwem Leszka Kremca 7 Dan, Marcina Zarzeczny 6 Dan i Rafała Handzel 4 Dan.

W festiwalu wraz z mistrzami sztuk i sportów walki wzięło udział 84 uczestników. Kluby zaprezentowały różne sztuki i sporty walki między innymi: ju-jitsu, kung-fu wu-shu, karate sportowe, kick-boxing, thai-boxing, samoobronę.

Organizatorem był Uczniowski Klub Sportowy "Budo" Pawłowice. Zajęcia sztuki i sportów walki odbywają się w Pawłowicach regularnie od 1991 roku. Impreza została wsparta w formie dotacji przez Urząd Gminy Pawłowice.

Klub UKS Budo prowadzi obecnie pięć sekcji: kung-fu, wu-shu, ju-jitsu, samoobrony, kick-boxingu i profilaktyki wad postawy. Zapraszamy na zajęcia w poniedziałki, środy i piątki w salach gimnastycznych Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Pawłowicach przy ulicy Pukowca 4. Więcej informacji na stronie internetowej klubu www.uksbudo.pawlowice.pl oraz pod nr telefonu: 780-154-881.

BM / pless.pl, źródło: UG Pawłowice

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.