pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 15 października 2016
  • wyświetleń: 1271

Trampkarze: Nieudana pogoń

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj

W Jastrzębiu piłkarze Iskry z rocznika 2002 rozegrali rewanżowe spotkanie drugiej rundy jesiennych zmagań gdzie rywalizowali z wiceliderem ligowej tabeli.

Trampkarze: MOSiR Jastrzebie - Iskra 16.04.2016
fot. Andzejek


W sobotę zawodnicy Iskry rozegrali kolejne spotkanie w drugiej lidze wojewódzkiej. Tym razem zmierzyli się z drużyną wicelidera z Jastrzębia.
Ekipa Szkółki Piłkarskiej MOSiRu już w 8 minucie strzeliła pierwszą bramkę, a po 22 minutach i ładnym strzale w okienko Jastrzębie prowadziło już dwoma golami. Taki wynik utrzymał się też do przerwy.

Po zmianie stron zawodnicy Iskry wyszli zmotywowani, ale rywale w 53 minucie odskoczyli na trzy trafienia. Iskra nie złożyła jednak broni i po ładnym podaniu w pole karne piłkę do siatki skierował Krzysztof Krawczyk było już 3-1. 180 sekund później po błędzie bramkarza piłkę do siatki skierował Maks Grygier. Gol kontaktowy podziałał na Iskrę mobilizująco, ale pomimo starań nie udało się już wyrównać stanu rywalizacji a wynik 3-2 utrzymał się do końca spotkania.

SP MOSiR Jastrzębie - MKS Iskra Pszczyna 3:2 (2:0)
Bramki: K.Krawczyk, M.Grygier

MKS Iskra Pszczyna zagrał w składzie:
P. Koscielny, F. Grygier, K. Sojka, K. Czorny, M. Homan, D. Wieciech, D. Krasoń, K. Ogrodnik, K. Beberok, D. Lazar, P. Bartecki oraz F. Kliś, M. Grygier, K. Krawczyk, M. Ochot

W.Bałuch, źródło: MKS Iskra Pszczyna

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Iskra Pszczyna - Żaki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Iskra Pszczyna - Żaki" podaj