Reklama

Sport

  • 23 września 2016
  • 24 października 2016
  • wyświetleń: 5751

VIII Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Pływaniu - zdjęcia

Blisko 100 zawodników rywalizowało w VIII Mistrzostwach Powiatu Pszczyńskiego w Pływaniu. Zawody odbywały się na pływalni "Goczuś" w Goczałkowicach-Zdroju.

VIII Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Pływaniu - 9.10.2016 · fot. POSiR


Do rywalizacji stanęli reprezentanci klubów i szkółek pływackich działających na terenie powiatu pszczyńskiego, jak i jego mieszkańcy. W Goczałkowicach zameldowali się zawodnicy: Gilusa Gilowice, Aquatiki Pawłowice, UMKS-u Goczałkowice-Zdrój, Yoursport Grup oraz UKS Salmo Żory.

Tradycyjnie zawody były rozgrywane na dystansie 50 metrów w czterech stylach pływackich. Po raz kolejny zastosowano elektroniczny pomiar czasu. Dzięki temu wyniki pojawiały się na tablicy bezpośrednio po zakończeniu wyścigu, a kibice mogli śledzić wyniki na bieżąco klikając na stronę megatiming.pl. Wszyscy uczestnicy otrzymali również pamiątkowe koszulki oraz soczki. Najlepsi pływacy nagradzani byli medalami i dyplomami.

Przed rozpoczęciem zawodów, Marek Kloc i Michał Grygier ze szkółki pływackiej Yoursport Group z okazji 10-lecia działalności szkółki odebrali pamiątkowy gadżet Powiatu Pszczyńskiego. Obaj panowie od dekady zajmują się nie tylko szkoleniem dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie pływania, ale również organizują szereg imprez sportowych. We współpracy z Powiatowym Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Pszczynie Yoursport Group organizuje Mistrzostwa Powiatu Pszczyńskiego w Pływaniu oraz Mistrzostwa Śląska Amatorów w Pływaniu.

BM / pless.pl

źródło: Powiat

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hala Goczuś" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Hala Goczuś

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Hala Goczuś" podaj