pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 22 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 1010

Bieg Pawłowicki: nagrody nie tylko dla zwycięzców

W przyszłą niedzielę, 28 sierpnia, po raz drugi odbędzie się Bieg Pawłowicki. Najmłodsi zawodnicy wystartują w Biegu Dzieci i Młodzieży, starsi - w biegu na 5 km, a drużyny przedsiębiorców i samorządowców wystartują w sztafecie. Dla laureatów trzech pierwszych miejsc przewidziane są nagrody, pamiątkowe statuetki i dyplomy, ale szansę na powrót z zawodów z upominkiem mają wszyscy zawodnicy. Po oficjalnym ogłoszeniu wyników odbędzie się losowanie nagród specjalnych ufundowanych przez sponsorów biegu.

Wśród dzieci rozlosowany będzie tablet, sztafety otrzymają m.in. zestawy kawy, a uczestnicy biegu na 5 km - dwa bony o wartości 200 zł każdy na zakupy w sklepie Decathlon. Firmy z gminy Pawłowice i najbliższej okolicy na rzecz losowania przekazały upominki do rozlosowania wśród mieszkańców gminy - np. bony do poradni dietetycznej, usługę ozonowania i dezynfekcji klimatyzacji samochodowej, zaproszenia na mecze KS Jastrzębski Węgiel S.A., a dla kobiet - vouchery na masaże, peelingi ciała i wizyty w gabinecie kosmetycznym.

Szczegółowy wykaz nagród wraz z regulaminem losowania znajduje się w regulaminie - Bieg Pawłowicki - regulamin losowania nagród

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.