pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 15 sierpnia 2016
  • 27 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 2343

3. Kobiórski Bieg bez Celu na dystansie 10 kilometrów

Za nami:

Stowarzyszenie Kobiórska Inicjatywa Kulturalna serdecznie zaprasza na trzecią edycję Kobiórskiego Biegu Bez Celu, który odbędzie się w sobotę 27 sierpnia.

Tak jak w zeszłym roku, impreza odbywa się w dwóch kategoriach: bieg na dystansie 10 km, nordic walking na dystansie 5 km. Trasa prowadzi przez piękne kobiórskie lasy. Start i meta na boisku Leśnik w Kobiórze, ul. Centralna 117.

Harmonogram biegu:
  • 9:30 - 10:30 - rejestracja i wydawanie numerów startowych
  • 11:00 - start biegu
  • 12:30 - rozdanie nagród i zakończenie


Organizator nie pobiera wpisowego, natomiast będzie można go wesprzeć wrzucając wolny datek do puszki! Dla pierwszych 250 osób, które ukończą bieg, pamiątkowe medale. Ponadto, dzięki udziałowi w programie RUSZ SIĘ z Regatta, będą do rozdania vouchery na zakupy w sklepach sponsora, firmy Regatta o łącznej wartości 2 500 zł! Zapraszamy na stronę akcji www.ruszsie.org.

Organizację biegu wspiera finansowo Powiat Pszczyński.

Oświadczenie dla uczestników można wydrukować pod tym linkiem spolkom.pl/wp-content/uploads/2016/05/oswiadczenie.pdf lub podpisać na miejscu. Rejestrować można się pod tym linkiem (do czego zachęcamy) goo.gl/forms/PaGgdp4v83 lub na miejscu przed biegiem.

Regulamin Biegu. Informacje o biegu dostępne są na stronie www.spolkom.pl i profilu www.facebook.com/KIKobior/.

ab / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.