pless.pl - medium nr 1 w Pszczynie

REKLAMA

Sport

  • 1 sierpnia 2016
  • wyświetleń: 1917

Bieg Pawłowicki: limit zawodników osiągnięty

Na miesiąc przed biegiem Pawłowickim mamy już skompletowaną listę 300 zawodników, którzy 28 sierpnia pobiegną na 5 km. Wśród nich znalazła się Ewa Kucharska z Pszczyny, która w ubiegłym roku zajęła trzecie miejsce w Mistrzostwach Polski Kobiet w Maratonie! Biuro zawodów w Parku im. ks. prof. Stanisława Pisarka będzie czynne już od 10.00.

Przypominamy, że zapisy na Bieg Dzieci i Młodzieży będą odbywać się w dniu zawodów, poprzez złożenie karty zgłoszenia (do pobrania w urzędzie gminy, Gminnym Ośrodku Sportu, Gminnym Ośrodku Kultury) i są bezpłatne. Zapraszamy również przedsiębiorców z gminy Pawłowice do udziału w Sztafecie Samorządowców i Przedsiębiorców. Informacje o sztafecie znajdują się w zakładce Bieg Pawłowicki. Zobacz.

Dzięki hojności sponsorów pakiety startowe dla zawodników zarówno w Biegu Dzieci i Młodzieży jak i Biegu Głównym na 5 km oraz nagrody są bardzo atrakcyjne. Oprócz nagród za zajęcie trzech pierwszych miejsc w poszczególnych kategoriach, organizatorzy przewidzieli losowanie nagród dodatkowych, m.in. talonów na zakupy sprzętu sportowego o wartości 200 zł, zabiegi SPA, czy zaproszenia na mecz Jastrzębskiego Węgla w sezonie 2016/2017.

Bieg Pawłowicki

new / pless.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu pless.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.