• 27 lipca 2016
  • wyświetleń: 1377

Srebro Artura Piecha w Grand Prix Polski w strzelaniu!

W dniach 19-24 lipca we Wrocławiu odbyły się zawody Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich - Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych oraz Grand Prix Polski juniorów młodszych.

Finał Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich - 19-24.07.2016 · fot. Marcin Piech

W FOOMie Pszczynę reprezentowała Diana Zieleźnik, która w konkurencji pistolet pneumatyczny zajęła 32. miejsce. W Grand Prix startowała w pistolecie sportowym, gdzie zajęła 25 lokatę.

W Grand Prix Polski uczestniczyli również Emilia Śleziona oraz Artur Piech, którzy z racji wieku nie mogli startować w FOOMie, gdyż te zawody są równocześnie Mistrzostwami Polski dla wyższej kategorii wiekowej.

Artur Piech zdobył srebrny medal w konkurencji pistolet szybkostrzelny 30+30 strzałów! Warto dodać, że był to jego drugi start na zawodach w tej konkurencji. W konkurencjach pistolet pneumatyczny oraz pistolet sportowy zajął 6 miejsca.

Dobrze spisała się również Emilia Śleziona, która w pistolecie pneumatycznym zajęła 20 miejsce, natomiast w pistolecie sportowym była 23. Emilia była jedną z najmłodszych uczestniczek zawodów.